Recharges Model No. CP1200BP 12V Lithium-ion Battery In 1 Hour
LEDs Indicate Status Of Battery From Charging To Full
Suitable for Use with the CP1200 Series
Supply: 230V AC 50Hz
Output: 12V DC
Sealey 12V Lithium-ion Battery Charger One Battery Range
Supply: 230V AC 50Hz
Output: 12V DC
-65%
Sealey Fast Charge Battery Charger for 12V SV12 Series
Description
Supply: 230V AC 50Hz
Output: 12V DC